Menu
banner1

banner1 (6)

Patrīcija: "Blogs bija manas iekšējās dāmas atklāšana"

Tumšie novembra vakari ir kā radīti sevis izzināšanai un atklāšanai! Saliec domas pa plauktiņiem, rakstot blogu. Dalies savos pārdzīvojumos, priekos vai vienkārši raksti par to kas patīk un iedvesmo! Kā sācies Patrīcijas blogošanas stāsts, lasi tālāk. 

Patrīcija Erdmane ir bloga Lavender Sparks (http://www.gguiltypleasures.blogspot.com) autore, kurā viņa galvenokārt apspriež ar skaistumkopšanu saistītas lietas.

IMG 4881

Patrīcija stāsta, ka ideja par blogu radās sen atpakaļ,kad aktīvi sekoja līdzi ārzemju skaistumkopšanas blogerēm. Tā kā meitene uzaugusi kopā ar vecāko brāli un daudziem puišu draugiem,blogs bija kā iekšējās dāmas atklāšana. Patrīcija saprata,ka viņai patīk rakstīt par lietām,kuras lietoja ikdienā un kas viņu saista,tāpēc arī turpināja bloga attīstīšanu.

Kādas bija tavas emocijas, pirmo reizi publicējot blogu, ieraugot pirmos sekotājus?

Satraucošas. Vislabāk varu tās raksturot ar to sajūtu,kad pirmo reizi izdodas braukt ar velosipēdu- redzot pozitīvu iznākumu,Tu gribi turpināt tālāk. Teikšu atklāti-šobrīd pozitīvās emocijas nav mainījušās. Ieraugot aizvien vairāk sekotājus ļoti priecājos un novērtēju tos.

Cik bloga ieraktus tu vidēji publicē ik mēnesi, un vai tas aizņem daudz laika?

 Tā kā piederu pie tās cilvēku grupas,kas nemēdz sēdēt uz vietas,man ir kārtīgi jāpapūlas,lai līdzsvarotu savu laiku priekš visām aktivitātēm. Aptuvenais rakstu biežums ir 10-12x mēnesī (kas gan mēdz nojukt sakarā ar manu profesiju un to,cik daudz laika tā aizņem), bet es mēģinu atrast savu bloga ritmu,kas patiktu gan man,gan lasītājiem. 
Ja runājam par to,cik daudz laiku aizņem blogošana...manā skatījumā tas ir kā mazulis-par to ir jārūpējas un tas prasa daudz uzmanības :)
Man vidēji viena raksta izveidei nepieciešamas 3-4h ( fotogrāfiju uzņemšana/rediģēšana, rakstiskā daļa, pārskatīšana un visbeidzot publicēšana). Protams mēdz gadīties raksti un procesi kuri aizņem stipri vairāk laika-kopumā līdz pat 6-8 h.

 

Blogošana pēdējā laikā ir ļoti populāra, kā tu domā, kāpēc?

Manuprāt,blogošana sevi ir pierādījusi tāpēc,ka tas ir viens no brīvākajiem izpausmes veidiem. Tu pats nosaki savus noteikumus,Tev pašam ir savs stils un sakāmais. Dzīvojot 21.gadsimtā ir svarīgi saglabāt individuālismu,kas arī ir blogošanas lielākais dārgakemenis. Plašajā blogošanas pasaulē skaistumkopšanas blogi noteikti atšķiras pārējo vidū-lasītāji uzticas blogeru viedokļiem tāpēc,ka tiem līdzi nāk papildus pievienotā vērtība-patiesums un reālums. Arī es vairāk uzticos 'īstu' cilvēku viedoklim,jo tas ir līdzīgi kā runāt ar draudzeni -Tu zini,ka draudzenei ir apsārtums, pumpas uz degungala un viņas ādas tips ir ļoti līdzīgs tavējam , līdz ar to Tu redzi kā produkts strādā dzīvē,nevis TV reklāmās, kur bieži galveno lomu ieņem fotošops un apmāns.


Vai tavs blogs ir arī tavs hobijs?

Pavisam noteikti! Tā ir mana relaksācija no apkārtējās vides! Blogošana gan nav mans vienīgais hobijs. Es mēdzu uzvilkt priekšautu un rosīties pa virtuvi- mēs taču visi zinām,ka kūkas ir jāēd :)


Vai tu lasi arī citus blogerus? Vari kādu ieteikt?

Kaut arī šad tad no manis dzirdams klusums,es aktīvi sekoju līdzi gan pašmāju,gan ārzemju blogerēm. 
Mani favorīti ir Elīna no www.ellemmell.lv , Viktorija no www.inthefrow.com un Signe no www.urbanglitters.com
 
Iedvesmojies no Patrīcijas un sāc izpausties ar bloga palīdzību arī tu! 

 

Read more...

Alise: "Domāju, ka labāk ir ieguldīt līdzekļus labos ādas kopšanas produktos"

Alise, iespējams meitenīgākā bloga autore (http://alisespasaule.blogspot.com), par ķermeņa kopšanu rudens sezonā, mīļākajiem produktiem un savu make-up rituālu! Turpinām iepazīt populāras Latvijas blogeres tuvāk! 

Alise, cik sen jau raksti blogu un kā aizsākās blogošana?

Blogu sāku rakstīt 2012. gadā, jo tieši tad atklāju youtube beauty pasauli, bet, kad atradu arī latviešu beauty blogeres, nolēmu, ka man arī ir jāpamēģina rakstīt savu blogu, jo cik sevi atceros, vienmēr kaut kādā ziņā biju ieinteresētā visāda veida skaistumkopšanā.

Kādas ir tavas mīļākās blogošanas tēmas?

Visvairāk man patīk rakstīt atsauksmes par kosmētiku, it īpaši dažādiem lūpu produktiem, jo tie ir mana apsēstība, no nude līdz pat spilgtas ogu krāsas lūpu krāsām, man patīk viss, šajā ziņā es nebaidos eksperimentēt.  

Kāds ir tavs ikdienas make-up rituāls?

Mans makeup rituāls ikdienā var aizņemt no 10-30 min, tas ir atkarīgs no tā vai es steidzos, vai arī varu mierīgi uzklāt kosmētiku. Parasti tas ir BB krēms, pūderis, vaigu sārtums, acu ēnas, laineris, skropstu tuša un, protams, arī kāda lūpu krāsa.

Kādus produktus testē labprātāk, un kāpēc?

Visvairāk man patīk testēt kosmētiku, kā jau minēju iepriekš, it īpaši dažādus lūpu produktus, jo, manuprāt, kosmētika ir kaut kas jautrs, ar to var eksperimentēt un mainīt savus tēlus, būt dažādai.

 Vai tev ir bijusi "mīlestība no pirmā acu skatiena" ar kādu no kosmētikas produktiem?

Hmm… Interesants jautājums! Ja tā padomā, tad tas notiek visai bieži, taču es apspiežu savu kāri uz kosmētiku, jo uzskatu, ka ikdienas vajadzībām man nevajag kaudzi kosmētikas. Domāju, ka labāk ir ieguldīt līdzekļus labos ādas kopšanas produktos.

Kas tev šķiet svarīgs ķermeņa un sejas kopšanā, ziemai tuvojoties?

Neatkarīgi no sezonas, manuprāt, pats svarīgākais ir labi attīrīt ādu ne tikai katru dienu, bet veikt pīlingu vairākas reizes nedēļā, jo tieši šādā veidā visi mitrinošie krēmi un serumi iesūksies vislabāk. Taču aukstajam gada laikam tuvojoties, protams, vissvarīgākais man ir mitrināšana!

 

 

 

AliExpress.com Product - CYMYE Food Vacuum Sealer Packaging Machine 220V including 15Pcs bag - Household Vacuum Packer can be use for Sous Vide

AliExpress.com Product - Female Knit Pullovers Wool Cotton Women Sweaters Full Sleeve Deep V Neck Beaded Eagle Diamond Pullovers Knitted Jumpers Sweater
Read more...

Kā pārdot?

Kā pārdot Blogsale?

Viss ir ļoti vienkārši! Tikai 4 vienkārši soļi ir jāizdara lai pārdotu kosmētiku, kuru tu vairāk nelieto!

1. Publicē sludinājumu. Ja esi Blogsale pirmo reizi, vispirms reģistrējies. 

Sludinājuma publicēšana ir ļoti viegla un ātra, + tu vari ielādēt līdz pat 8 fotogrāfijām. 

Jebkura sludinājuma publicēšana ir pilnīgi bezmaksas! 

1024px Pink lipstick

2. Gaidi pircējas! Regulāri pārbaudi savu pastkastīti, iespējams tieši šobrīd kāds interesējas par tavu produktu!

browsing 15824 1280

3. Saņem samaksu! Lieliski, kāds vēlas nopirkt tavu produktu! Tagad apmainieties ar tālruņa numuriem, norādi savu bankas konku (ja sūtīsi pa pastu vai ar pakomātiem), sarunājiet saņemšanu vai nosūtīšanu. Sagaidi apmaksu!

Euro coins and banknotes

4. Nosūti sūtījumu! Akurāti iesaiņo pārdoto un nosūti vai atdod privāti! 

postal 32383 1280

Veiksmīgu pārdošanu un pirkšanu www.blogsale.lv!

Read more...

Beauty Swap! Maiņa ar kosmētikas produktiem!

Beauty Swap, Cosmetic Swap, Make -up Swap, citiem vārdiem runājot MAINAMIES!!! 

Kas ir swaps? Tulkojumā no angļu valodas, swap nozīmē mainīt, mainīties. Kas ir swap skaistuma kontekstā? Protams, tā ir maiņa ar kosmētikas produktiem. Pārskati savu kosmētikas maciņu vai plauktu vannas istabā. Tur noteikti ir daudz produktu kuri ir jauni, vai testēti vien pāris reižu. Tie netiek izmantoti un krāj putekļus, tajā pašā laikā tev gribētos iegūt savā īpašumā ko citu, bet negribas tērēties. Kāpēc lai neapmainītos? Tev ir alerģija no eko kosmētikas, bet ir vajadzīgs saules aizsargkēms? Pievieno sludinājumu un meklē partneri mainīšanai! Lūpukrāsa pret toniku, krēms pret tonālo, dušas želeja pret paraudziņiem…. Mainīšanās iespējas ir neierobežotas! 

2 

Gribas ko unikālu, kas nav pieejams Latvijā negribas sūtīt no ārzemju interneta veikaliem? Atrodi mūsu tautieti ārzemēs un mainies! 

Dzīvo ārzemēs un ilgojies pēc Stendera, Madaras vai Dzintara produktiem? Iegūsti tos maiņas ceļā, pretī piedāvājot produktus kas pieejami tavā dzīvesvietā. 

Reģistrējies Blogsale un sāc mainīties! 

Read more...

Pārbaudam kosmētikas derīguma termiņu

Bieži vien kāds kosmētikas produkts gadiem nostāv uz mūsu plaukta. Riskēt un lietot, vai labāk pārbaudīt tā ražošanas datumu? Derīguma termiņš vai ražošanas datums nav norādīts uz iepakojuma? Tā nav problēma! Ienāc http://checkcosmetic.net, ievadi kodu kas parasti ir redzams iepakojuma apakšā, un uzzini vai tava kosmētika vēl ir derīga! Ja publicē sludinājumu Blogsale, vari pierakstīt arī derīguma termiņu! Gadījumā ja vēlies pirkt un pārdevēja nenorāda derīguma termiņu, pārliecinies, paprasot viņai kodu un pārbaudi pati Checkcosmetic!

Screen Shot 2015 08 13 at 10.16.47

Piemēram, pārbaudīsim Clinique acu ēnu paletes derīguma termiņu. Kods kas norādīts uz etiķetes produkta apakšā - K28. Ieejam http://checkcosmetic.net, izvēlamies kosmētikas brendu (Select Brand), mūsu gadījumā tas ir Clinique, ievadam kodu (Enter Code), spiežam Calculate un gaidam rezultātu. Ooops, mūsu gadījumā ēnas ražotas 2008. gadā un tos ieteicams lietot 36 mēnešus no ražošanas brīža, tā kā labāk šo produktu nelietosim un neliksim pārdošanā Blogsale.
Pasted

Read more...
Subscribe to this RSS feed

TOP piedāvājumi

Clinique kosmētikas soma
(Bižutērija / Dažādi)

Clinique kosmētikas soma

Bourjois
(Make–up / Acīm)

Bourjois

Madara putas
(Make–up / Sejai)

Madara putas

Bio OIL
(Ķermenim / Eļļas)

Bio OIL

Manhattan acu ēnas
(Make–up / Acīm)

Manhattan acu ēnas

Pieslēgties or Reģistrēties

Log in with Facebook

Aizmirsāt paroli? / Aizmirsāt savu lietotāja vārdu?