Menu

Patrīcija: "Blogs bija manas iekšējās dāmas atklāšana"

сайты ярославля - Каталог сайтов

Tumšie novembra vakari ir kā radīti sevis izzināšanai un atklāšanai! Saliec domas pa plauktiņiem, rakstot blogu. Dalies savos pārdzīvojumos, priekos vai vienkārši raksti par to kas patīk un iedvesmo! Kā sācies Patrīcijas blogošanas stāsts, lasi tālāk. 

Patrīcija Erdmane ir bloga Lavender Sparks (http://www.gguiltypleasures.blogspot.com) autore, kurā viņa galvenokārt apspriež ar skaistumkopšanu saistītas lietas.

IMG 4881

Patrīcija stāsta, ka ideja par blogu radās sen atpakaļ,kad aktīvi sekoja līdzi ārzemju skaistumkopšanas blogerēm. Tā kā meitene uzaugusi kopā ar vecāko brāli un daudziem puišu draugiem,blogs bija kā iekšējās dāmas atklāšana. Patrīcija saprata,ka viņai patīk rakstīt par lietām,kuras lietoja ikdienā un kas viņu saista,tāpēc arī turpināja bloga attīstīšanu.

Kādas bija tavas emocijas, pirmo reizi publicējot blogu, ieraugot pirmos sekotājus?

Satraucošas. Vislabāk varu tās raksturot ar to sajūtu,kad pirmo reizi izdodas braukt ar velosipēdu- redzot pozitīvu iznākumu,Tu gribi turpināt tālāk. Teikšu atklāti-šobrīd pozitīvās emocijas nav mainījušās. Ieraugot aizvien vairāk sekotājus ļoti priecājos un novērtēju tos.

Cik bloga ieraktus tu vidēji publicē ik mēnesi, un vai tas aizņem daudz laika?

 Tā kā piederu pie tās cilvēku grupas,kas nemēdz sēdēt uz vietas,man ir kārtīgi jāpapūlas,lai līdzsvarotu savu laiku priekš visām aktivitātēm. Aptuvenais rakstu biežums ir 10-12x mēnesī (kas gan mēdz nojukt sakarā ar manu profesiju un to,cik daudz laika tā aizņem), bet es mēģinu atrast savu bloga ritmu,kas patiktu gan man,gan lasītājiem. 
Ja runājam par to,cik daudz laiku aizņem blogošana...manā skatījumā tas ir kā mazulis-par to ir jārūpējas un tas prasa daudz uzmanības :)
Man vidēji viena raksta izveidei nepieciešamas 3-4h ( fotogrāfiju uzņemšana/rediģēšana, rakstiskā daļa, pārskatīšana un visbeidzot publicēšana). Protams mēdz gadīties raksti un procesi kuri aizņem stipri vairāk laika-kopumā līdz pat 6-8 h.

 

Blogošana pēdējā laikā ir ļoti populāra, kā tu domā, kāpēc?

Manuprāt,blogošana sevi ir pierādījusi tāpēc,ka tas ir viens no brīvākajiem izpausmes veidiem. Tu pats nosaki savus noteikumus,Tev pašam ir savs stils un sakāmais. Dzīvojot 21.gadsimtā ir svarīgi saglabāt individuālismu,kas arī ir blogošanas lielākais dārgakemenis. Plašajā blogošanas pasaulē skaistumkopšanas blogi noteikti atšķiras pārējo vidū-lasītāji uzticas blogeru viedokļiem tāpēc,ka tiem līdzi nāk papildus pievienotā vērtība-patiesums un reālums. Arī es vairāk uzticos 'īstu' cilvēku viedoklim,jo tas ir līdzīgi kā runāt ar draudzeni -Tu zini,ka draudzenei ir apsārtums, pumpas uz degungala un viņas ādas tips ir ļoti līdzīgs tavējam , līdz ar to Tu redzi kā produkts strādā dzīvē,nevis TV reklāmās, kur bieži galveno lomu ieņem fotošops un apmāns.


Vai tavs blogs ir arī tavs hobijs?

Pavisam noteikti! Tā ir mana relaksācija no apkārtējās vides! Blogošana gan nav mans vienīgais hobijs. Es mēdzu uzvilkt priekšautu un rosīties pa virtuvi- mēs taču visi zinām,ka kūkas ir jāēd :)


Vai tu lasi arī citus blogerus? Vari kādu ieteikt?

Kaut arī šad tad no manis dzirdams klusums,es aktīvi sekoju līdzi gan pašmāju,gan ārzemju blogerēm. 
Mani favorīti ir Elīna no www.ellemmell.lv , Viktorija no www.inthefrow.com un Signe no www.urbanglitters.com
 
Iedvesmojies no Patrīcijas un sāc izpausties ar bloga palīdzību arī tu! 

 

Last modified onPirmdiena, 16 Oktobris 2017 08:16

Leave a commentAnti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

TOP piedāvājumi

Clinique kosmētikas soma
(Bižutērija / Dažādi)

Clinique kosmētikas soma

Bourjois
(Make–up / Acīm)

Bourjois

Madara putas
(Make–up / Sejai)

Madara putas

Bio OIL
(Ķermenim / Eļļas)

Bio OIL

Manhattan acu ēnas
(Make–up / Acīm)

Manhattan acu ēnas

Pieslēgties or Reģistrēties

Log in with Facebook

Aizmirsāt paroli? / Aizmirsāt savu lietotāja vārdu?