Menu

Alise: "Domāju, ka labāk ir ieguldīt līdzekļus labos ādas kopšanas produktos"

Alise: "Domāju, ka labāk ir ieguldīt līdzekļus labos ādas kopšanas produktos"

сайты ярославля - Каталог сайтов

Alise, iespējams meitenīgākā bloga autore (http://alisespasaule.blogspot.com), par ķermeņa kopšanu rudens sezonā, mīļākajiem produktiem un savu make-up rituālu! Turpinām iepazīt populāras Latvijas blogeres tuvāk! 

Alise, cik sen jau raksti blogu un kā aizsākās blogošana?

Blogu sāku rakstīt 2012. gadā, jo tieši tad atklāju youtube beauty pasauli, bet, kad atradu arī latviešu beauty blogeres, nolēmu, ka man arī ir jāpamēģina rakstīt savu blogu, jo cik sevi atceros, vienmēr kaut kādā ziņā biju ieinteresētā visāda veida skaistumkopšanā.

Kādas ir tavas mīļākās blogošanas tēmas?

Visvairāk man patīk rakstīt atsauksmes par kosmētiku, it īpaši dažādiem lūpu produktiem, jo tie ir mana apsēstība, no nude līdz pat spilgtas ogu krāsas lūpu krāsām, man patīk viss, šajā ziņā es nebaidos eksperimentēt.  

Kāds ir tavs ikdienas make-up rituāls?

Mans makeup rituāls ikdienā var aizņemt no 10-30 min, tas ir atkarīgs no tā vai es steidzos, vai arī varu mierīgi uzklāt kosmētiku. Parasti tas ir BB krēms, pūderis, vaigu sārtums, acu ēnas, laineris, skropstu tuša un, protams, arī kāda lūpu krāsa.

Kādus produktus testē labprātāk, un kāpēc?

Visvairāk man patīk testēt kosmētiku, kā jau minēju iepriekš, it īpaši dažādus lūpu produktus, jo, manuprāt, kosmētika ir kaut kas jautrs, ar to var eksperimentēt un mainīt savus tēlus, būt dažādai.

 Vai tev ir bijusi "mīlestība no pirmā acu skatiena" ar kādu no kosmētikas produktiem?

Hmm… Interesants jautājums! Ja tā padomā, tad tas notiek visai bieži, taču es apspiežu savu kāri uz kosmētiku, jo uzskatu, ka ikdienas vajadzībām man nevajag kaudzi kosmētikas. Domāju, ka labāk ir ieguldīt līdzekļus labos ādas kopšanas produktos.

Kas tev šķiet svarīgs ķermeņa un sejas kopšanā, ziemai tuvojoties?

Neatkarīgi no sezonas, manuprāt, pats svarīgākais ir labi attīrīt ādu ne tikai katru dienu, bet veikt pīlingu vairākas reizes nedēļā, jo tieši šādā veidā visi mitrinošie krēmi un serumi iesūksies vislabāk. Taču aukstajam gada laikam tuvojoties, protams, vissvarīgākais man ir mitrināšana!

 

 

 

AliExpress.com Product - CYMYE Food Vacuum Sealer Packaging Machine 220V including 15Pcs bag - Household Vacuum Packer can be use for Sous Vide

AliExpress.com Product - Female Knit Pullovers Wool Cotton Women Sweaters Full Sleeve Deep V Neck Beaded Eagle Diamond Pullovers Knitted Jumpers Sweater
Last modified onPirmdiena, 09 Oktobris 2017 16:18

Leave a commentAnti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

TOP piedāvājumi

Clinique kosmētikas soma
(Bižutērija / Dažādi)

Clinique kosmētikas soma

Bourjois
(Make–up / Acīm)

Bourjois

Madara putas
(Make–up / Sejai)

Madara putas

Bio OIL
(Ķermenim / Eļļas)

Bio OIL

Manhattan acu ēnas
(Make–up / Acīm)

Manhattan acu ēnas

Pieslēgties or Reģistrēties

Log in with Facebook

Aizmirsāt paroli? / Aizmirsāt savu lietotāja vārdu?